V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Hannah gymnastka 50 cm -

Götz Hannah na gymnastice
Götz panenka Hannah gymnastka 50 cm -
5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HANNAH
Sada obsahuje:

Hannah panenka
legíny
Tričko
bunda
Sportovní obuv
čelenka
tričko
sportovní podložka-karimatka
trampolína
Hmotnost: ~ 820 g

Plně flexibilní vinylové tvrdé těla
dej jednorázových
Vhodné od 3 let, doporučujeme panenku ve věku od 5 let
Vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro přirozený vzhled panenky, jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno mýt, česat a vytvářet tak různé účesy. Kreativita vašich dětí bude neomezená.

50 cm vysoká vinylová panenka HANNAH od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.
Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Běžná cena: 2 450,00 Kč

Akční cena 2 000,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

    Götz panenka Hannah gymnastka 50 cm -

Detaily

Hannah má na sobě tričko, legíny, bundičku, tenisky a čelenku. Dále má šaty, sportovní podložku a trampolínu. 5-kloubová stojící panenka, 50cm vysoká, hnědé vlasy a hnědé oči, z kolekce HANNAH Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Obsahuje certifikát a DVD s prezentací účesů. 1759084 Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem. Götz Hannah na gymnastice Götz panenka Hannah gymnastka 50 cm hnědé vlasy a hnědé oči Sada obsahuje: Hannah panenka legíny Tričko bunda Sportovní obuv čelenka tričko sportovní podložka-karimatka trampolína Hmotnost: ~ 820 g Plně flexibilní vinylové tvrdé těla dej jednorázových Vhodné od 3 let, doporučujeme panenku ve věku od 5 let Vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro přirozený vzhled panenky, jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno mýt, česat a vytvářet tak různé účesy. Kreativita vašich dětí bude neomezená. 50 cm vysoká vinylová panenka HANNAH od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Materiál vinyl. Vhodné pro děti od 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Kvalitní a česací vlasy.

Další informace

Kód 228227

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661