V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

NENUCO panenka- roztomilý blonďatý chlapeček NINO

NENUCO roztomilý blonďatý chlapeček NINO
Můžete krmit bloďáčka sušenkami a pakmi ubrouskem otřít pusinku ...
S bryndáčkem
tvrdé tělíčko
42 cm Panenka kluk
Od 3 let
Pečujte o své panenky Nenuco . Vychutnejte si nejlepší čas strávený s Nenuco , v každém okamžiku dne: probuzení v průběhu hry, při koupání a před spaním. Vezměte Nenuco do školy, lékař nebo kadeřnictví. Pozvat všechny své přátele sdílet tyto okamžiky s Nenuco, protože jste nejlepší z matky! Nenuco je kvalitní značka, která existuje již více než 30 let. Všechny panenky a příslušenství Nenuco požívají úroveň kvality, vývoje a inovací pro vyšší aiderles děti učí život a zároveň baví. Famosa, sny a štěstí pro děti všech věkových kategorií! společnost Famosa je přítomna ve více než 50 zemích, se značkami, jako je Nenuco a Jagget je Feber ... a licence na nejpopulárnější: Disney (Mickey Mouse, Auta, Toy Story, princezny, víly), Ferrari, kámen, Warner Looney Tunes To ... byla vytvořena v roce 1957 Onil, Španělsko. Historicky věnuje výrobě panenek, Famosa se ​​rychle rozšířil na další kategorie hraček s cílem uvést na trh kompletní sortiment hraček je vždy nové a inovativní, a přinést štěstí a sny pro děti všechny věkové kategorie.

Běžná cena: 699,00 Kč

Akční cena 630,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

NENUCO panenka- roztomilý blonďatý chlapeček NINO

Detaily

NENUCO roztomilý blonďatý chlapeček NINO Můžete krmit bloďáčka sušenkami a pakmi ubrouskem otřít pusinku ... S bryndáčkem tvrdé tělíčko 42 cm Panenka kluk Od 3 let Pečujte o své panenky Nenuco . Vychutnejte si nejlepší čas strávený s Nenuco , v každém okamžiku dne: probuzení v průběhu hry, při koupání a před spaním. Vezměte Nenuco do školy, lékař nebo kadeřnictví. Pozvat všechny své přátele sdílet tyto okamžiky s Nenuco, protože jste nejlepší z matky! Nenuco je kvalitní značka, která existuje již více než 30 let. Všechny panenky a příslušenství Nenuco požívají úroveň kvality, vývoje a inovací pro vyšší aiderles děti učí život a zároveň baví. Famosa, sny a štěstí pro děti všech věkových kategorií! společnost Famosa je přítomna ve více než 50 zemích, se značkami, jako je Nenuco a Jagget je Feber ... a licence na nejpopulárnější: Disney (Mickey Mouse, Auta, Toy Story, princezny, víly), Ferrari, kámen, Warner Looney Tunes To ... byla vytvořena v roce 1957 Onil, Španělsko. Historicky věnuje výrobě panenek, Famosa se ​​rychle rozšířil na další kategorie hraček s cílem uvést na trh kompletní sortiment hraček je vždy nové a inovativní, a přinést štěstí a sny pro děti všechny věkové kategorie. Famosa je největším španělským výrobcem hraček. Již více než 50let vyrábí vlastní sortiment panenek, příslušenstvím a kočárků pro panenky. S vývojem společnosti se rozrostl i její sortiment. V roce 2003 pohltila dalšího velkého španělského výrobce hraček Feber. Hračky Famosa se prodávají v 55 zemích celeho světa.

Další informace

Kód 700007307.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613