V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Schleich Hnědovláska na hanoverském valachovi 42413 kloubová

Schleich Hnědovláska na hanoverském valachovi 42413
Lisa je talentovaná parkurová jezdkyně a vyhrála již spoustu cen. Postavičky Schleich jsou detailně modelovány, láskyplně ručně malované a s pedagogicky hodnotné. Figurky mohou stát, jezdit na koni a sedět!
Sada obsahuje: 1× dívka, 1× kůň valach, 1× sedlo, 1× uzda, 1× třmeny.
Rozměr balení: 15×18×8,2 cm.
Věk 5–12 let.
Vrhni se spolu s kamarádkami z klubu Horse Club Hannah,Sofií a Sarah do víru dobrodružství podbarveného dusotem koňských kopyt!
Materiál: kvalitní gumový materiál.
Figurka je ručně malovaná.
Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.

Běžná cena: 580,00 Kč

Akční cena 430,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Schleich Hnědovláska na hanoverském valachovi 42413 kloubová

Detaily

Schleich Hnědovláska na hanoverském valachovi 42413 Lisa je talentovaná parkurová jezdkyně a vyhrála již spoustu cen. Postavičky Schleich jsou detailně modelovány, láskyplně ručně malované a s pedagogicky hodnotné. Figurky mohou stát, jezdit na koni a sedět! Sada obsahuje: 1× dívka, 1× kůň valach, 1× sedlo, 1× uzda, 1× třmeny. Rozměr balení: 15×18×8,2 cm. Věk 5–12 let. Vrhni se spolu s kamarádkami z klubu Horse Club Hannah,Sofií a Sarah do víru dobrodružství podbarveného dusotem koňských kopyt! Materiál: kvalitní gumový materiál. Figurka je ručně malovaná. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.

Další informace

Kód 42413.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613