V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SCHLEICH Rekreační jezdkyně na koni

Popis produktu Rekreační jezdkyně na koni
Jezdec s koněm. Osedlat a naskočit - nové herní sety jsou tady! Všechny figurky Schleich jsou ručně a láskyplně malované s důrazem na detail, aby si s nimi děti mohly nejen hrát, ale také se učit. . Tento jezdec má rád procvičování jedinečných kroků její Tenneseejské klisny. Mnoho koní z tohoto plemene se rodí se schopností vykonávat cval, běh i chůzi. Se správným tréninkem to vypadá úžasně.To dělá z výcviku ještě větší zábavu! Jezdec , sedlo a uzda jsou odnímatelní.
Rozměr balení : 15x18x8,5 cm
Věk: 3+

Běžná cena: 430,00 Kč

Akční cena 385,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

SCHLEICH Rekreační jezdkyně na koni

Detaily

Popis produktu Rekreační jezdkyně na koni Jezdec s koněm. Osedlat a naskočit - nové herní sety jsou tady! Všechny figurky Schleich jsou ručně a láskyplně malované s důrazem na detail, aby si s nimi děti mohly nejen hrát, ale také se učit. . Tento jezdec má rád procvičování jedinečných kroků její Tenneseejské klisny. Mnoho koní z tohoto plemene se rodí se schopností vykonávat cval, běh i chůzi. Se správným tréninkem to vypadá úžasně.To dělá z výcviku ještě větší zábavu! Jezdec , sedlo a uzda jsou odnímatelní. Rozměr balení : 15x18x8,5 cm Věk: 3+

Další informace

Kód 42359

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613